Wagi przemysłowe

Techniczne stołowe

Wyróżniają się  szerokim zakresem mierzonych mas (od 200g do 30kg) i niewielkim rozmiarem pozwalającym ustawić na stole. 

Sprawdź

Platformowe (0.3kg÷300kg)

Wagi platformowe z wyświetlaczem na słupku lub na kablu. Zakres mierzonych maksymalnych mas od 0.3kg do 300kg.

Sprawdź

4-czujnikowe (300kg÷6t)

Sprawdź

Hakowe

Ważną część oferty firmy AXIS stanowią elektroniczne wagi hakowe. Są to urządzenia pomiarowe wyposażone w specjalny hak, który umożliwia podwieszenie ważonego towaru lub przedmiotu i dokładne...

Sprawdź

Kolejkowe

Dzięki dokładnemu określeniu masy mięsa zakład jest w stanie prawidłowo przetworzyć, spakować i etykietować produkty mięsne. Jednym z kluczowych narzędzi, które na to pozwala, jest...

Sprawdź

Mierniki wagowe

W skład typowej przemysłowej wagi elektronicznej wchodzą takie elementy jak czujnik czyli belka tensometryczna (jedna lub więcej), przewody transmisyjne, sumator (w przypadku wielu czujników) a...

Sprawdź

Czujniki

Sprawdź

Akcesoria

Sprawdź

Wagi przemysłowe — sprzęt do pomiarów dużych ładunków

Wagi przemysłowe elektroniczne najazdowe oraz platformowe służą do pomiarów dużych ładunków w przemyśle i handlu hurtowym. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Oferta

Wagi przemysłowe dzięki podwyższonej wytrzymałości na obciążenia zapewnia mechaniczne nakładanie dowolnych elementów.
Proponujemy dwa podstawowe warianty tych urządzeń. Oferujemy wagi przemysłowe platformowe, najazdowe, paletowe, płozowe lub fundamentowe:

  • typu podstawowego - warunki środowiskowe normalne, nośnia wykonana ze stali konstrukcyjnej malowanej,
  • typu nierdzewnego (N) - warunki środowiskowe o podwyższonej wilgoci, odporność na wodę i detergenty, nośnia ze stali nierdzewnej.

Mierniki przystosowaliśmy do montażu na ścianie lub pulpicie. Ponadto urządzenia są wyposażone w hermetyczne przetworniki siły, wykonane ze stali zwykłej (IP67) lub nierdzewnej (IP68). Na zamówienie dostarczymy nierdzewny stojak do miernika.

Elektroniczne wagi przemysłowe najazdowe i platformowe wyposażyliśmy w podręczny zestaw praktycznych funkcji specjalnych oraz przystosowaliśmy je do współpracy z urządzeniami i systemami informatycznymi w zakresie:

- identyfikacji produktów i użytkowników,

- drukowania, etykietowania i archiwizowania wyników.

We wszystkich typach proponowanych urządzeń możemy zastąpić standardowy miernik modelem o poszerzonym zakresie funkcji, umożliwiającym dozowanie jedno- i wieloskładnikowe, drukowanie etykiet z kodem kreskowym zmiennym lub pracę w systemach komputerowych.

Filmy instruktażowe dostępne pod poniższym linkiem: